Tybet invest Logo

BETONÁRNA Týnec nad Sázavou

služby

Výroba betonu a cementových směsí

Betonárna Týnec nad Sázavou celoročně vyrábí a prodává širokou škálu čerstvých betonů a betonových směsí, vyráběných v technologicky optimalizované počítačem řízené betonárně typu ESB30VP o výkonu 45 m³/hodinu. Vyrábíme betony typu B dle TN SVB ČR 01-2004 , betony typu C dle normy 206-/ČSN EN 933-1, potěry řady P100 - P500, vodostavební betony, lehčené betony, polystyrenbetony, směsi na samonivelační podlahy a další speciální betony dle potřeb zákazníka.

Doprava betonu a směsí

Kromě výroby transportbetonu a zavlhlých betonových směsí, zajištujeme také dopravu betonu a pronájem techniky k ukládání a čerpání betonu v celé oblasti Praha východ a Středočeský kraj. Doprava může být podle typu a objemu směsi zajištěna sklápěči, nebo domíchávači. Po dohodě s dispečinkem Vám bude beton dodáván v časech a množstvích, jaké vaše stavba potřebuje.

Čerpání betonu

Čerpání betonu umožňuje dopravu betonu pomocí dopravních ramen a betonové pumpy na místa jinak nedostupná. S pomocí čerpacích zařízení zajišťujeme čerpání až do vzdálenosti 28 metrů. V případě využití čerpací techniky je třeba dopravně dostupný prostor s možností zapatkování a stabilizace čerpacích ramen.

Prodej sypkých stavebních materiálů

K odběru betonu vám také zajistíme dodávku armatur. Dále nabízíme prodej sypkých stavebních materiálů, písků, štěrků a kameniva.